Zdrój Bud Usługi Budowlane Zbigniew Świerszcz
tel. 603 305 445

O nas

0

GODZINY DLA CIEBIE

0

ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Wysoka jakość za rozsądną cenę !

Firma Zdrójbud Usługi Budowlane Zbigniew Świerszcz powstała w 1999 roku. Początkowo zajmowała się wykonawstwem robót wykończeniowych. Już po upływie dwóch lat rozszerzyła zakres świadczonych usług o budowę domów jednorodzinnych od podstaw. Jest to aktualnie podstawowy kierunek prowadzonej działalności. Ponadto firma oferuje także usługi tynkarskie i posadzkarskie wykonywane technologią maszynową, starając się wykorzystywać najnowsze, ale sprawdzone rozwiązania techniczne. Przykładem są wykonywane posadzki żywiczne.

Aktualnie Zdrójbud zatrudnia 22 pracowników, spośród których część pracuje od jego początku. W większości to pracownicy legitymujący się najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi. Podzieleni są na cztery brygady, z których każda wykonuje wyłącznie określony rodzaj robót: stany surowe, tynkarskie, posadzkarskie oraz wykończeniowe.

System wykonawstwa oparty jest więc na daleko idącej specjalizacji. Efektem jest osiągana wysoka jakość realizowanych prac w myśl maksymy Tadeusza Kotarbińskiego wskazującej, że „specjalista wykonuje powierzone zadania lepiej i szybciej niż omnibus”.

Zdrójbud podejmuje się wykonawstwa robót zapewniając pełne zaopatrzenie materiałowe, a także
z materiałów powierzonych.

Dotąd firma wybudowała ponad 300 domów, w tym wiele wykończonych „pod klucz”. Podstawowym obszarem prowadzonej działalności jest Toruń i  Ciechocinek oraz okolice tych miast.  Zdrójbud świadczył także  usługi w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz za granicą –  w Niemczech
i w Szwecji.

Firma prowadzi działalność zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, traktując jako wartości podstawowe: rzetelne wywiązywanie się z zobowiązań wobec Klientów i Partnerów biznesowych, przyjazne relacje wewnętrzne oraz dbałość o środowisko naturalne.

Zdrój Bud Usługi Budowlane
Właściciel – Zbigniew Świerszcz x

Szukasz solidnej firmy do realizacji Twojej inwestycji?

Najwyższa jakość x

Przedsiębiorstwo Zdrójbud wykonuje usługi budowlane w szerokim zakresie. Prowadzi budowę domów w stanie: surowym zamkniętym, deweloperskim, „pod klucz”, a ponadto wykonuje usługi wykończeniowe i remontowe. Zapewnia wykonawstwo najwyższej jakości.

23 lat doświadczenia x

Zdrójbud  Usługi Budowlane Zbigniew Świerszcz to firma ceniąca sobie zaufanie i nienaganną opinię Klientów oraz Partnerów biznesowych.  Kieruje się tradycyjnymi wartościami:  bezwzględną uczciwością, rzetelnością i wiarygodnością.  Dba o stabilną sytuację finansową.

Zbudowaliśmy ponad
300 domów x

Prowadzoną działalność Zdrójbud koncentruje na terenie miast Torunia i  Ciechocinka oraz ich okolic. Firma jest otwarte na świadczenie usług także w innych miejscach. Dotąd wykonywało je także w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz za granicą –  w Niemczech i w Szwecji.